22 lipca w Brześciu Kujawskim odbędzie się niezwykłe wydarzenie, stworzone specjalnie z myślą o młodym pokoleniu – Young Brześć Festiwal. Ta jednodniowa impreza będzie połączeniem muzyki z rozmowami młodzieży na temat kultury, przyszłości oraz innych ważnych dla nich spraw.

Większość atrakcji festiwalowych zlokalizowanych będzie na terenach przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ZSCKR) w Starym Brześciu. To tam, na festiwalowej scenie, wystąpią lubiani przez młodzież artyści, w tym Gibbs i bryska, których koncerty przyciągają tłumy.

Na grafice znajduje się młoda wokalistka - bryska. Jej koncert odbędzie się 22 lipca w Brześciu Kujawskim.
Na grafice znajduje się młody raper - GIBBS. Jego koncert odbędzie się 22 lipca w Brześciu Kujawskim.

Pełny program festiwalu Young Brześć przedstawia się następująco:

  • Od godziny 11:00 do 13:00, nad jeziorem Cmentowo w Brześciu Kujawskim, zostanie zorganizowana festiwalowa strefa dla najmłodszych, w ramach niej odbywać się będą animacje dla dzieci, dla rodziców w tym czasie organizatorzy proponują jogę poprowadzoną przez Karola Abramka ze Studia 35 w Poznaniu.
  • Od godziny 13:00 do 18:00 na dziedzińcu przed ZSCKR w Starym Brześciu odbędą się panele dyskusyjne, pokazy i happeningi. Publiczność będzie miała możliwość wzięcia udziału w dyskusjach z zaproszonymi gośćmi, takimi jak Dariusz „Kojot” Rzepiński, Jacek Baliński, grupa Anonymous Polska, Jonasz Borkowski czy Lipskee.
  • O godzinie 18:00 na płycie boiska przy ZSCKR w Starym Brześciu rozpocznie się pierwszy z koncertów, na którym wystąpi bryska – utalentowana wokalistka młodego pokolenia. Jej ostatnia płyta zdobyła status platynowej, a jej utwory osiągają miliony wyświetleń na platformie YouTube.
  • O godzinie 20:00 na głównej scenie pojawi się Gibbs – artysta, który wyróżnia się swoją oryginalnością i umiejętnościami tworzenia dobrych brzmień. Jego występy przyciągają tłumy. Koncert Gibbsa będzie jednym z głównych punktów programu festiwalu, który nie zawiedzie oczekiwań fanów.
  • Około godziny 21:30 na scenie pojawi się DJ, który zapewni muzykę i rozrywkę do północy. Równocześnie na dziedzińcu szkoły będzie trwać silent-disco.

Zakończenie Young Brześć Festiwalu przewidziane jest na godzinę 24. To będzie niezapomniana noc, pełna muzyki, rozmów i dobrej zabawy.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.wahadlo.brzesckujawski.pl/young-brzesc-festiwal. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony i zapoznania się z pełnym programem oraz atrakcjami tego wyjątkowego festiwalu.

Young Brześć Festiwal to nie tylko wyjątkowa okazja do posłuchania swoich ulubionych artystów na żywo, ale również platforma do wyrażania swoich poglądów, dzielenia się pasjami oraz budowania społeczności młodych ludzi, którzy pragną mieć wpływ na swoją kulturę i przyszłość.

Do zobaczenia na Young Brześć Festiwal już 22 lipca!

Kategorie: Aktualności

Skip to content